Kurierzy K-ex opinie

Wasze wszystkie opinie o firmach kurierskich - polecani jak i nie . Pozytywne jak i negatywne opinie

Moderatorzy: EmilGL, Darken, LULU

Topic author
hermes
Status: Offline

Re: Kurierzy K-ex opinie

Postautor: hermes » poniedziałek 17 cze 2013, 10:41

Ja raz miałem odczynienia z K-EX i o jeden raz za dużo, przesyłkę kurier zostawił przed drzwiami i odjechał nie dając mi możliwości nawet jest sprawdzenia czy podpisania listy. Przesyłka była uszkodzona, złożyłem reklamacje ale dostałem odpowiedz ze to JA odmówiłem podpisania się na liście wiec nie mam jak dochodzić swoich praw tylko na drodze sądowej.

Topic author
jarek

Postautor: jarek » czwartek 20 cze 2013, 09:54

Niechcący trafiłem na ten temat i muszę pokusić się o pozostawienie posta:) Jak powiedział wczesniej kolega ludzie zadowoleni żadko piszą na forum pozytywne opinie, za to nie zadowoleni piszą non stop. Muszę stanąć w obronie KEX :P Korzystałem ostatnio z firmy przesylki-kurierskie24.pl która współpracuje z KEX i wysłane paczki a było ich ok 50 doszły wszystkie na drugi dzień ale to może dlatego ze przesylki-kurierskie24.pl mi to zagwarantowały. polecam odwiedzić tę stronę

Topic author
ICEMAN69

Postautor: ICEMAN69 » czwartek 20 cze 2013, 13:18

oto odpowiedz firmy kex na reklamacje o opóźnionej o 4 dni dostawie :Dotyczy szkody do przesyłki o nr listu przewozowego 435038553, nieterminowe doręczenie. Po zapoznaniu się ze sporządzoną i dostarczoną dokumentacją firma K-ex odrzuca wniosek o uznanie reklamacji. Uzasadnienie: § 8 pkt 1 Regulaminu Świadczenia Usług Przewozowych i Pocztowych stanowi, że K-ex dostarcza przesyłki na terenie kraju w terminach podanych w Cenniku lub ofercie na daną usługę (np. LTL, Express, Express Plus i inne). Zgodnie z Cennikiem obowiązującym od dnia 1stycznia 2012, przewidywany czas dostawy przesyłek w usłudze LTL to następny dzień roboczy, jeżeli są one nadawane i doręczane w strefach miejskich, czyli do miast w których K-ex ma oddziały terenowe. Przewidywany termin dostarczenia przesyłek nadawanych lub doręczanych do pozostałych miejscowości wynosi do 2 dni roboczych. W związku z tym, iż powyższe terminy są jedynie przewidywane firma K-ex, nie ma podstaw do zwrotu kosztów transportu. Uprzejmie informujemy o prawie odwołania w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma......totalne lekceważenie łamanie prawa o przesyłkach i usługach pocztowych. walczyć z nimi proszę i to do upadłęgo. niech ich UOKIK ukara tak żeby zniknęli

Topic author
ABC

Postautor: ABC » wtorek 09 lip 2013, 12:52

jarek pisze:Niechcący trafiłem na ten temat i muszę pokusić się o pozostawienie posta:) Jak powiedział wczesniej kolega ludzie zadowoleni żadko piszą na forum pozytywne opinie, za to nie zadowoleni piszą non stop. Muszę stanąć w obronie KEX :P Korzystałem ostatnio z firmy przesylki-kurierskie24.pl która współpracuje z KEX i wysłane paczki a było ich ok 50 doszły wszystkie na drugi dzień ale to może dlatego ze przesylki-kurierskie24.pl mi to zagwarantowały. polecam odwiedzić tę stronę

Chciałam jeszcze wszelkim szanownym kurierom przypomnieć, że osoby prywatne najczęsciej do 16 siedzą w pracy gdzie nie zawsze maja możliwościc odbiernia prywatnych przesyłek. Latanie po sąsiadach w wieżowcu też nie nalezy do przyjemności, sczególnie jak sie ich nie zna.
Ale do rzeczy na szczyt bezczelności wspioł sie pewien kurier K-EX, który pewnego razu zadzownił do mnie, że o 10 przywiezie przesyłkę, powiedziałam, że nikogo nie ma w domu, i że może przyjechac o 15:30 (zgodnie z z tym co miałam podane kurier dostarcza przesyłki do 16), kurier zostawił tego dnia awizo, w którym napisał, że bedzie nastepnego dnia znów o 10 :o Dzwonie do niego, że o tej porze nikogo nie bedzie (przecież już mu tłumaczyłam). A on mi szyderczym tonem, że go to nie interesuje bo po drugim awizo musze sobie sama odebrać przesyłkę. Czy to jest normalne sznowni kurierzy ? Robicie łaskę, że dostrczycie przesyłkę ?

Koniec końców złożyłam skargę na firmęe kurierską do sklepu internetowego, w którym kupowałam (bo to oni byli zleceniodawcą) 2 dni później okazało sie, że kurier dostał upomnienie i jednak potrafił przyjechać o 15.30 :twisted:

Awatar użytkownika

Darken
Administrator
Administrator
Mój profil: Kurier
Kontaktowanie:

Postautor: Darken » wtorek 09 lip 2013, 20:27

Chciałam jeszcze wszelkim szanownym kurierom przypomnieć, że osoby prywatne najczęsciej do 16 siedzą w pracy gdzie nie zawsze maja możliwościc odbiernia prywatnych przesyłek.

Ok wszystko się zgadza i my o tym wiemy, tylko że kurier też pracuje i tak samo zapewne jak i wy ma swoje prywatne życie i nie będzie jeździł z waszymi przesyłkami do póżnej nocy. Oczywiście możecie sobie zamówić przesyłke z dostawą w póżniejszych godzinach ale oczywiście taka przesyłka jest dodatkowo więcej płatna.

powiedziałam, że nikogo nie ma w domu, i że może przyjechac o 15:30 (zgodnie z z tym co miałam podane kurier dostarcza przesyłki do 16)

Możemy dostarczać przesyłki do godziny 16:00 ale nie w każdej możliwej miejscowości w Polsce. W najdalej oddalonych miejscowościach od oddziału kurier może być np. tylko do godziny 14:00 .
Obrazek
http://forumkurierow.pl
http://virginmobileforum.pl
Jeżeli w moich postach brak polskich znaków musiałem pisać w telefonie, tablecie. Zapewne wpisy poprawię.

VaniL
Moderator
Moderator

Postautor: VaniL » sobota 13 lip 2013, 22:26

ABC pisze:
jarek pisze:Niechcący trafiłem na ten temat i muszę pokusić się o pozostawienie posta:) Jak powiedział wczesniej kolega ludzie zadowoleni żadko piszą na forum pozytywne opinie, za to nie zadowoleni piszą non stop. Muszę stanąć w obronie KEX :P Korzystałem ostatnio z firmy przesylki-kurierskie24.pl która współpracuje z KEX i wysłane paczki a było ich ok 50 doszły wszystkie na drugi dzień ale to może dlatego ze przesylki-kurierskie24.pl mi to zagwarantowały. polecam odwiedzić tę stronę

Chciałam jeszcze wszelkim szanownym kurierom przypomnieć, że osoby prywatne najczęsciej do 16 siedzą w pracy gdzie nie zawsze maja możliwościc odbiernia prywatnych przesyłek. Latanie po sąsiadach w wieżowcu też nie nalezy do przyjemności, sczególnie jak sie ich nie zna.
Ale do rzeczy na szczyt bezczelności wspioł sie pewien kurier K-EX, który pewnego razu zadzownił do mnie, że o 10 przywiezie przesyłkę, powiedziałam, że nikogo nie ma w domu, i że może przyjechac o 15:30 (zgodnie z z tym co miałam podane kurier dostarcza przesyłki do 16), kurier zostawił tego dnia awizo, w którym napisał, że bedzie nastepnego dnia znów o 10 :o Dzwonie do niego, że o tej porze nikogo nie bedzie (przecież już mu tłumaczyłam). A on mi szyderczym tonem, że go to nie interesuje bo po drugim awizo musze sobie sama odebrać przesyłkę. Czy to jest normalne sznowni kurierzy ? Robicie łaskę, że dostrczycie przesyłkę ?

Koniec końców złożyłam skargę na firmęe kurierską do sklepu internetowego, w którym kupowałam (bo to oni byli zleceniodawcą) 2 dni później okazało sie, że kurier dostał upomnienie i jednak potrafił przyjechać o 15.30 :twisted:

I to się nazywa **** klient...
My KURIERZY nie jestesmy w pracy od 7 do 19 tylko na wczasach,sklep sprzedając obiecuje cuda wianki.Niech wrescie klienci zapamietaja ze nie jezdzi sie do nich specjalnie TYLKO PO TRASIE wiec czasami jest mozliwosc podjechac dwa razy a czasami nie ma
Ostatnio zmieniony sobota 13 lip 2013, 22:44 przez Darken, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmieniłem jedno twoje słowo
U normalnych szefów pracują normalni kierowcy tam nie ma sond gpsów i złodziejstwa.

Topic author
ROMAN

Re: Czy warto nawiązać współpracę????

Postautor: ROMAN » środa 24 lip 2013, 13:59

AgaKa pisze:
buzzer pisze:Witam, to co napisał przedmówca to bzdura. Pracuję w K-EX i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że 90% przesyłek jest doręczanych następnego dnia, przynajmniej w oddziale w którym pracuję. Złe opinie o pracy kurierów wynikają z tego, że piszą je tylko ci, którzy są niezadowoleni. Klient zadowolony nie pisze, bo po co? Ogólnie można powiedzieć, że praca jest bardzo niewdzięczna przez podejście większości klientów, którym się wydaje, że kurier jedzie z paczką ekstra do niego i nie ma więcej nic do roboty. Podaje numer kontaktowy i nie odbiera telefonu nawet jak zmówi awizację telefoniczną. Mam kontakt z kurierami z innych firm i można powiedzieć, że w zasadzie wszędzie jest podobnie. Jeżeli chodzi o zarobki, to kokosów z tego nie ma, ale wyżyć idzie. W każdym razie nie jest to lekki kawałek chleba i trzeba mieć mocne nerwy. Pozdrawiam.

Chyba sobie jaja robisz!! Nie po to zamawiam kuriera żeby później czekać tydzień na paczkę która jest już W MOIM MIEŚCIE U KURIERA!! Nikt nie odbiera telefonów ani w oddziale ani na infolinii. Macie klientów w dupie? Rynek Was zweryfikuje!

właśnie kolejny raz kicha, mam z k-ex umowę, jeżeli chodzi o odbiór paczek to porażka!!! kolejny raz kurier nie dojechał, bo mu dopiero godzine temu przekazali, JA ZAMÓWIŁEM GO WCZORAJ POPOŁUDNIU!!! SZKODA GADAĆ

Topic author
LULU

Postautor: LULU » środa 24 lip 2013, 17:31

Zapraszam do Ups...moi klienci, nawet ci którzy korzystają z usług brokera umawiają się ze mną telefonicznie...odbieram od nich przesyłki w dniu wygenerowania listu przewozowego, lub nawet bez składania zlecenia(klienci z umowami).
Nie ma takiej opcji, żebym nie odebrał od klienta przesyłki na swoim rejonie.

Pankracy666
Początkujący
Początkujący
Mój profil: Przyszły kurier

Postautor: Pankracy666 » czwartek 25 lip 2013, 10:01

UWAGA UWAGA UWAGA ! ! ! :evil:

BOXPOINT (pośrednik kurierów jak wiele innych) ALE totalny masakra i olewanie klienta.

- Zamówiłem kuriera w niedzielę, opłacony zaraz po zamówieniu,
- poniedziałek kurier nie odbiera paczki (wysyłam monit, że nikt ode mnie paczki nie odebrał),
- wtorek to samo ZERO kontaktu ZERO interwencji firmy BOXPOINT

- środa anulowałem zamówienia i wysłałem inną firmą (UPS) za pośrednictwem Tanikurier - szybka gładko i przyjemnie.

Nie polecam pośrednika BOXPOINT oraz kuriera K-EX - żenada, brak zainteresowania problemem klienta, olewanie wszystkiego.

Dzwonię do firmy K-EX Białystok:

-"Twierdzą, że to nie ich wina, oni za to nie odpowiadają to wina pośrednika"

Piszę do firmy BOXPOINT (bo numeru tel. nie raczą na stronie WWW podać ):

-"Zaś oni uważają, że kurier, który nie odebrał paczki zostanie ukarany, bo to jego wina"

KPINA TOTALNA.

Mało tego. Za to, że wysłałem paczkę inną firmą i anulowałem zamówienia z BOXPOINT - ta firma liczy sobie ode mnie 15 zł (za anulowanie) .... nie interesuje ich to, że z ich winy miałem opóźnienia w wysyłce oraz komplikacje i masę problemów ....

Nie polecam tej żenującej firmy omijać z daleka ! ! ! BOXPOINT I K-EX ! ! ! ! ! :evil:
OMIJAĆ POŚREDNIKA KURIERÓW BOXPOINT ORAZ FIRMĘ KURIERSKĄ K-EX TRAGEDIA I KPINA NIE FIRMY.

Topic author
stico80

Postautor: stico80 » wtorek 30 lip 2013, 10:52

A ja znowu na odwrót tj. korzystałem chyba z wysyłajtaniej.pl i zamówiłem kuriera właśnie z K-Ex bo ta opcja była najtańsza. Na kuriera czekałem rzeczywiście długo bo do godziny 17 ale sam jeździłem i czasami zbiórki robiłem na koniec na powrocie. Paczka odjechała a na drugi dzień pani dzwoniła z podziękowaniem że paczka dotarła. Więc u mnie wszystko ok.

Wróć do „Opinie o firmach kurierskich”