Kurierzy K-ex opinie

Wasze wszystkie opinie o firmach kurierskich - polecani jak i nie . Pozytywne jak i negatywne opinie

Moderatorzy: Darken, LULU, EmilGL

Re: Kurierzy K-ex opinie

Numer posta:#11  Nieprzeczytany postautor: hermes » poniedzia┼éek 17 cze 2013, 10:41

Ja raz mia┼éem odczynienia z K-EX i o jeden raz za du┼╝o, przesy┼ék─Ö kurier zostawi┼é przed drzwiami i odjecha┼é nie daj─ůc mi mo┼╝liwo┼Ťci nawet jest sprawdzenia czy podpisania listy. Przesy┼éka by┼éa uszkodzona, z┼éo┼╝y┼éem reklamacje ale dosta┼éem odpowiedz ze to JA odm├│wi┼éem podpisania si─Ö na li┼Ťcie wiec nie mam jak dochodzi─ç swoich praw tylko na drodze s─ůdowej.
hermes

Autor tematu
Status:

Numer posta:#12  Nieprzeczytany postautor: jarek » czwartek 20 cze 2013, 09:54

Niechc─ůcy trafi┼éem na ten temat i musz─Ö pokusi─ç si─Ö o pozostawienie posta:) Jak powiedzia┼é wczesniej kolega ludzie zadowoleni ┼╝adko pisz─ů na forum pozytywne opinie, za to nie zadowoleni pisz─ů non stop. Musz─Ö stan─ů─ç w obronie KEX :P Korzysta┼éem ostatnio z firmy przesylki-kurierskie24.pl kt├│ra wsp├│┼épracuje z KEX i wys┼éane paczki a by┼éo ich ok 50 dosz┼éy wszystkie na drugi dzie┼ä ale to mo┼╝e dlatego ze przesylki-kurierskie24.pl mi to zagwarantowa┼éy. polecam odwiedzi─ç t─Ö stron─Ö
jarek

Autor tematu
Status:

Numer posta:#13  Nieprzeczytany postautor: ICEMAN69 » czwartek 20 cze 2013, 13:18

oto odpowiedz firmy kex na reklamacje o op├│┼║nionej o 4 dni dostawie :Dotyczy szkody do przesy┼éki o nr listu przewozowego 435038553, nieterminowe dor─Öczenie. Po zapoznaniu si─Ö ze sporz─ůdzon─ů i dostarczon─ů dokumentacj─ů firma K-ex odrzuca wniosek o uznanie reklamacji. Uzasadnienie: ┬ž 8 pkt 1 Regulaminu ┼Üwiadczenia Us┼éug Przewozowych i Pocztowych stanowi, ┼╝e K-ex dostarcza przesy┼éki na terenie kraju w terminach podanych w Cenniku lub ofercie na dan─ů us┼éug─Ö (np. LTL, Express, Express Plus i inne). Zgodnie z Cennikiem obowi─ůzuj─ůcym od dnia 1stycznia 2012, przewidywany czas dostawy przesy┼éek w us┼éudze LTL to nast─Öpny dzie┼ä roboczy, je┼╝eli s─ů one nadawane i dor─Öczane w strefach miejskich, czyli do miast w kt├│rych K-ex ma oddzia┼éy terenowe. Przewidywany termin dostarczenia przesy┼éek nadawanych lub dor─Öczanych do pozosta┼éych miejscowo┼Ťci wynosi do 2 dni roboczych. W zwi─ůzku z tym, i┼╝ powy┼╝sze terminy s─ů jedynie przewidywane firma K-ex, nie ma podstaw do zwrotu koszt├│w transportu. Uprzejmie informujemy o prawie odwo┼éania w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma......totalne lekcewa┼╝enie ┼éamanie prawa o przesy┼ékach i us┼éugach pocztowych. walczy─ç z nimi prosz─Ö i to do upad┼é─Ögo. niech ich UOKIK ukara tak ┼╝eby znikn─Öli
ICEMAN69

Autor tematu
Status:

Numer posta:#14  Nieprzeczytany postautor: ABC » wtorek 09 lip 2013, 12:52

jarek pisze:Niechc─ůcy trafi┼éem na ten temat i musz─Ö pokusi─ç si─Ö o pozostawienie posta:) Jak powiedzia┼é wczesniej kolega ludzie zadowoleni ┼╝adko pisz─ů na forum pozytywne opinie, za to nie zadowoleni pisz─ů non stop. Musz─Ö stan─ů─ç w obronie KEX :P Korzysta┼éem ostatnio z firmy przesylki-kurierskie24.pl kt├│ra wsp├│┼épracuje z KEX i wys┼éane paczki a by┼éo ich ok 50 dosz┼éy wszystkie na drugi dzie┼ä ale to mo┼╝e dlatego ze przesylki-kurierskie24.pl mi to zagwarantowa┼éy. polecam odwiedzi─ç t─Ö stron─Ö

Chcia┼éam jeszcze wszelkim szanownym kurierom przypomnie─ç, ┼╝e osoby prywatne najcz─Ösciej do 16 siedz─ů w pracy gdzie nie zawsze maja mo┼╝liwo┼Ťcic odbiernia prywatnych przesy┼éek. Latanie po s─ůsiadach w wie┼╝owcu te┼╝ nie nalezy do przyjemno┼Ťci, sczeg├│lnie jak sie ich nie zna.
Ale do rzeczy na szczyt bezczelno┼Ťci wspio┼é sie pewien kurier K-EX, kt├│ry pewnego razu zadzowni┼é do mnie, ┼╝e o 10 przywiezie przesy┼ék─Ö, powiedzia┼éam, ┼╝e nikogo nie ma w domu, i ┼╝e mo┼╝e przyjechac o 15:30 (zgodnie z z tym co mia┼éam podane kurier dostarcza przesy┼éki do 16), kurier zostawi┼é tego dnia awizo, w kt├│rym napisa┼é, ┼╝e bedzie nastepnego dnia zn├│w o 10 :o Dzwonie do niego, ┼╝e o tej porze nikogo nie bedzie (przecie┼╝ ju┼╝ mu t┼éumaczy┼éam). A on mi szyderczym tonem, ┼╝e go to nie interesuje bo po drugim awizo musze sobie sama odebra─ç przesy┼ék─Ö. Czy to jest normalne sznowni kurierzy ? Robicie ┼éask─Ö, ┼╝e dostrczycie przesy┼ék─Ö ?

Koniec ko┼äc├│w z┼éo┼╝y┼éam skarg─Ö na firm─Öe kuriersk─ů do sklepu internetowego, w kt├│rym kupowa┼éam (bo to oni byli zleceniodawc─ů) 2 dni p├│┼║niej okaza┼éo sie, ┼╝e kurier dosta┼é upomnienie i jednak potrafi┼é przyjecha─ç o 15.30 :twisted:
ABC

Autor tematu
Status:

Numer posta:#15  Nieprzeczytany postautor: Darken » wtorek 09 lip 2013, 20:27

Chcia┼éam jeszcze wszelkim szanownym kurierom przypomnie─ç, ┼╝e osoby prywatne najcz─Ösciej do 16 siedz─ů w pracy gdzie nie zawsze maja mo┼╝liwo┼Ťcic odbiernia prywatnych przesy┼éek.

Ok wszystko si─Ö zgadza i my o tym wiemy, tylko ┼╝e kurier te┼╝ pracuje i tak samo zapewne jak i wy ma swoje prywatne ┼╝ycie i nie b─Ödzie je┼║dzi┼é z waszymi przesy┼ékami do p├│┼╝nej nocy. Oczywi┼Ťcie mo┼╝ecie sobie zam├│wi─ç przesy┼éke z dostaw─ů w p├│┼╝niejszych godzinach ale oczywi┼Ťcie taka przesy┼éka jest dodatkowo wi─Öcej p┼éatna.

powiedziałam, że nikogo nie ma w domu, i że może przyjechac o 15:30 (zgodnie z z tym co miałam podane kurier dostarcza przesyłki do 16)

Mo┼╝emy dostarcza─ç przesy┼éki do godziny 16:00 ale nie w ka┼╝dej mo┼╝liwej miejscowo┼Ťci w Polsce. W najdalej oddalonych miejscowo┼Ťciach od oddzia┼éu kurier mo┼╝e by─ç np. tylko do godziny 14:00 .
Obrazek
http://forumkurierow.pl
http://virginmobileforum.pl
Jeżeli w moich postach brak polskich znaków musiałem pisać w telefonie, tablecie. Zapewne wpisy poprawię.
Awatar u┼╝ytkownika
Darken
Administrator

Status:
Znak zodiaku: Rak
Images: 45
Podzi─Ökowa┼é : 0 raz
Otrzyma┼é podzi─Ökowa┼ä: 0 raz
kurierfirmy: Nie powiem :-)

Numer posta:#16  Nieprzeczytany postautor: VaniL » sobota 13 lip 2013, 22:26

ABC pisze:
jarek pisze:Niechc─ůcy trafi┼éem na ten temat i musz─Ö pokusi─ç si─Ö o pozostawienie posta:) Jak powiedzia┼é wczesniej kolega ludzie zadowoleni ┼╝adko pisz─ů na forum pozytywne opinie, za to nie zadowoleni pisz─ů non stop. Musz─Ö stan─ů─ç w obronie KEX :P Korzysta┼éem ostatnio z firmy przesylki-kurierskie24.pl kt├│ra wsp├│┼épracuje z KEX i wys┼éane paczki a by┼éo ich ok 50 dosz┼éy wszystkie na drugi dzie┼ä ale to mo┼╝e dlatego ze przesylki-kurierskie24.pl mi to zagwarantowa┼éy. polecam odwiedzi─ç t─Ö stron─Ö

Chcia┼éam jeszcze wszelkim szanownym kurierom przypomnie─ç, ┼╝e osoby prywatne najcz─Ösciej do 16 siedz─ů w pracy gdzie nie zawsze maja mo┼╝liwo┼Ťcic odbiernia prywatnych przesy┼éek. Latanie po s─ůsiadach w wie┼╝owcu te┼╝ nie nalezy do przyjemno┼Ťci, sczeg├│lnie jak sie ich nie zna.
Ale do rzeczy na szczyt bezczelno┼Ťci wspio┼é sie pewien kurier K-EX, kt├│ry pewnego razu zadzowni┼é do mnie, ┼╝e o 10 przywiezie przesy┼ék─Ö, powiedzia┼éam, ┼╝e nikogo nie ma w domu, i ┼╝e mo┼╝e przyjechac o 15:30 (zgodnie z z tym co mia┼éam podane kurier dostarcza przesy┼éki do 16), kurier zostawi┼é tego dnia awizo, w kt├│rym napisa┼é, ┼╝e bedzie nastepnego dnia zn├│w o 10 :o Dzwonie do niego, ┼╝e o tej porze nikogo nie bedzie (przecie┼╝ ju┼╝ mu t┼éumaczy┼éam). A on mi szyderczym tonem, ┼╝e go to nie interesuje bo po drugim awizo musze sobie sama odebra─ç przesy┼ék─Ö. Czy to jest normalne sznowni kurierzy ? Robicie ┼éask─Ö, ┼╝e dostrczycie przesy┼ék─Ö ?

Koniec ko┼äc├│w z┼éo┼╝y┼éam skarg─Ö na firm─Öe kuriersk─ů do sklepu internetowego, w kt├│rym kupowa┼éam (bo to oni byli zleceniodawc─ů) 2 dni p├│┼║niej okaza┼éo sie, ┼╝e kurier dosta┼é upomnienie i jednak potrafi┼é przyjecha─ç o 15.30 :twisted:

I to si─Ö nazywa **** klient...
My KURIERZY nie jestesmy w pracy od 7 do 19 tylko na wczasach,sklep sprzedaj─ůc obiecuje cuda wianki.Niech wrescie klienci zapamietaja ze nie jezdzi sie do nich specjalnie TYLKO PO TRASIE wiec czasami jest mozliwosc podjechac dwa razy a czasami nie ma
Ostatnio zmieniony sobota 13 lip 2013, 22:44 przez Darken, ┼é─ůcznie zmieniany 1 raz
Powód: Zmieniłem jedno twoje słowo
U normalnych szef├│w pracuj─ů normalni kierowcy tam nie ma sond gps├│w i z┼éodziejstwa.
VaniL
Moderator

Status:
kurierfirmy: Inne

Re: Czy warto nawi─ůza─ç wsp├│┼éprac─Ö????

Numer posta:#17  Nieprzeczytany postautor: ROMAN » ┼Ťroda 24 lip 2013, 13:59

AgaKa pisze:
buzzer pisze:Witam, to co napisa┼é przedm├│wca to bzdura. Pracuj─Ö w K-EX i z czystym sumieniem mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e 90% przesy┼éek jest dor─Öczanych nast─Öpnego dnia, przynajmniej w oddziale w kt├│rym pracuj─Ö. Z┼ée opinie o pracy kurier├│w wynikaj─ů z tego, ┼╝e pisz─ů je tylko ci, kt├│rzy s─ů niezadowoleni. Klient zadowolony nie pisze, bo po co? Og├│lnie mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e praca jest bardzo niewdzi─Öczna przez podej┼Ťcie wi─Ökszo┼Ťci klient├│w, kt├│rym si─Ö wydaje, ┼╝e kurier jedzie z paczk─ů ekstra do niego i nie ma wi─Öcej nic do roboty. Podaje numer kontaktowy i nie odbiera telefonu nawet jak zm├│wi awizacj─Ö telefoniczn─ů. Mam kontakt z kurierami z innych firm i mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e w zasadzie wsz─Ödzie jest podobnie. Je┼╝eli chodzi o zarobki, to kokos├│w z tego nie ma, ale wy┼╝y─ç idzie. W ka┼╝dym razie nie jest to lekki kawa┼éek chleba i trzeba mie─ç mocne nerwy. Pozdrawiam.

Chyba sobie jaja robisz!! Nie po to zamawiam kuriera żeby później czekać tydzień na paczkę która jest już W MOIM MIEŚCIE U KURIERA!! Nikt nie odbiera telefonów ani w oddziale ani na infolinii. Macie klientów w dupie? Rynek Was zweryfikuje!

w┼éa┼Ťnie kolejny raz kicha, mam z k-ex umow─Ö, je┼╝eli chodzi o odbi├│r paczek to pora┼╝ka!!! kolejny raz kurier nie dojecha┼é, bo mu dopiero godzine temu przekazali, JA ZAM├ôWI┼üEM GO WCZORAJ POPO┼üUDNIU!!! SZKODA GADA─ć
ROMAN

Autor tematu
Status:

Numer posta:#18  Nieprzeczytany postautor: LULU » ┼Ťroda 24 lip 2013, 17:31

Zapraszam do Ups...moi klienci, nawet ci kt├│rzy korzystaj─ů z us┼éug brokera umawiaj─ů si─Ö ze mn─ů telefonicznie...odbieram od nich przesy┼éki w dniu wygenerowania listu przewozowego, lub nawet bez sk┼éadania zlecenia(klienci z umowami).
Nie ma takiej opcji, żebym nie odebrał od klienta przesyłki na swoim rejonie.
LULU

Autor tematu
Status:

Numer posta:#19  Nieprzeczytany postautor: Pankracy666 » czwartek 25 lip 2013, 10:01

UWAGA UWAGA UWAGA ! ! ! :evil:

BOXPOINT (po┼Ťrednik kurier├│w jak wiele innych) ALE totalny masakra i olewanie klienta.

- Zamówiłem kuriera w niedzielę, opłacony zaraz po zamówieniu,
- poniedziałek kurier nie odbiera paczki (wysyłam monit, że nikt ode mnie paczki nie odebrał),
- wtorek to samo ZERO kontaktu ZERO interwencji firmy BOXPOINT

- ┼Ťroda anulowa┼éem zam├│wienia i wys┼éa┼éem inn─ů firm─ů (UPS) za po┼Ťrednictwem Tanikurier - szybka g┼éadko i przyjemnie.

Nie polecam po┼Ťrednika BOXPOINT oraz kuriera K-EX - ┼╝enada, brak zainteresowania problemem klienta, olewanie wszystkiego.

Dzwonię do firmy K-EX Białystok:

-"Twierdz─ů, ┼╝e to nie ich wina, oni za to nie odpowiadaj─ů to wina po┼Ťrednika"

Pisz─Ö do firmy BOXPOINT (bo numeru tel. nie racz─ů na stronie WWW poda─ç ):

-"Za┼Ť oni uwa┼╝aj─ů, ┼╝e kurier, kt├│ry nie odebra┼é paczki zostanie ukarany, bo to jego wina"

KPINA TOTALNA.

Ma┼éo tego. Za to, ┼╝e wys┼éa┼éem paczk─Ö inn─ů firm─ů i anulowa┼éem zam├│wienia z BOXPOINT - ta firma liczy sobie ode mnie 15 z┼é (za anulowanie) .... nie interesuje ich to, ┼╝e z ich winy mia┼éem op├│┼║nienia w wysy┼éce oraz komplikacje i mas─Ö problem├│w ....

Nie polecam tej ┼╝enuj─ůcej firmy omija─ç z daleka ! ! ! BOXPOINT I K-EX ! ! ! ! ! :evil:
OMIJA─ć PO┼ÜREDNIKA KURIER├ôW BOXPOINT ORAZ FIRM─ś KURIERSK─ä K-EX TRAGEDIA I KPINA NIE FIRMY.
Pankracy666
Pocz─ůtkuj─ůcy
Post─Öp do nast─Öpnej rangi:
0%

Status:
kurierfirmy: Inne

Numer posta:#20  Nieprzeczytany postautor: stico80 » wtorek 30 lip 2013, 10:52

A ja znowu na odwr├│t tj. korzysta┼éem chyba z wysy┼éajtaniej.pl i zam├│wi┼éem kuriera w┼éa┼Ťnie z K-Ex bo ta opcja by┼éa najta┼äsza. Na kuriera czeka┼éem rzeczywi┼Ťcie d┼éugo bo do godziny 17 ale sam je┼║dzi┼éem i czasami zbi├│rki robi┼éem na koniec na powrocie. Paczka odjecha┼éa a na drugi dzie┼ä pani dzwoni┼éa z podzi─Ökowaniem ┼╝e paczka dotar┼éa. Wi─Öc u mnie wszystko ok.
stico80

Autor tematu
Status:

PoprzedniaNast─Öpna